تماس با ما
اطلاعات
Button Language English

دارو درمان پارمیدا

شرکت دارو درمان پارمیدا در سال 1395 با هدف تولید محصولات با کیفیت و کمک به سلامت جامعه تاسیس شد. این شرکت زیر مجموعه هلدینگ ایران فارمیس می باشد که به عنوان یکی از معتبرترین نام ها و بزرگترین واردکننده تجهیزات پزشکی در بازار ایران شناخته شده است.

DDP بر توسعه محصولات دارویی مانند مکمل، محصولات نهایی، واردات مواد اولیه و پریمیکس، ساخت محصولات تحت لیسانس و تولید داخل متمرکز می باشد.

DDP با هدف تولید و تامین داروهای بیماران و دستیابی به بهترین کیفیت در سطح جهانی تاسیس شده و همواره یکی از شرکت های پیشرو در تولید بهترین محصولات در بازار ایران و منطقه بوده است.

اعضای این شرکت متشکل از متخصصین در زمینه های مختلف با چندین سال تجربه در حال تحقیق و توسعه جهت ارائه بالاترین کیفیت محصولات می باشند.

مفهوم اخلاق، اصلی ترین جزء DDP هم در تعاملات شخصی و هم در تعاملات کاری است. هر رابطه ای مبتنی بر احترام و اخلاق متقابل است. این احترام متقابل نه تنها زنجیره کلیدی در تعاملات داخلی DDP است، بلکه عامل اصلی در ارتباط بیماران و مصرف کننده با DDP نیز می باشد.

هدف اصلی DDP استفاده از تخصص خود به منظور شناسایی و بدست آوردن محصولات منتخب از طریق مشارکت های بین المللی برای ترویج توسعه پایدار در سلامت جامعه می باشد.

 


DDP = مخفف دارو درمان پارمیدا

کیفیت
99
محبوبیت در بازار دارویی
85
مواد اولیه اروپایی و با کیفیت
100